انتخاب دکتر متخصص بواسیر یا هموروئید جهت درمان قطعی

انتخاب دکتر متخصص بواسیر یا هموروئید جهت درمان قطعی

انتخاب دکتر بواسیر اهمیت بسیار زیادی در تعیین نوع درمان و طول مدت زمان درگیری با بیماری دارد زیرا پزشک باید تجربه و تخصص کافی در این زمینه را دارا باشد و بتواند به نحو احسن بیماری را مهار نماید زیرا در غیر این صورت بیماری پیشرفت خواهد نمود.

بیماری بواسیر یا هموروئید که یکی از شایع ترین عوامل احساس ناراحتی در ناحیه مقعد شناخته شده، به دلیل ایجاد تورم و کشیدگی در رگ های انتهای راست روده و رکتوم ایجاد می شود. 

ممکن است فردی فقط دچار بیرون زدگی هموروئید شده باشد و فرد دیگر تمام علائم دردناک این بیماری مثل درد، تورم و خونریزی را تجربه کند. علائمی که این بیماری ایجاد می کند در هر فردی متفاوت است.

توصیه ما این است که با مشاهده هر یک از علائم هموروئید حتما به پزشک مراجعه کنید. زیرا روند درمان این عارضه در مراحل ابتدایی بسیار آسان تر است. اگر بیماری پیشرفت کند و به بواسیر درجه ۳ و ۴ تبدیل شود، تنها راه درمان، عمل جراحی و لیزر است.

درباره درمان بواسیر با لیزر و عمل جراحی هموروئید در مقاله مربوطه بطور کامل توضیح داده ایم.

انتخاب پزشک بواسیر تعیین کننده نتیجه درمان است هر چقدر پزشک در این زمینه مهارت کافی داشته باشد، نتیجه درمان بهتر تر خواهد بود. در ادامه به معرفی دکتر خوب برای درمان هموروئید می پردازیم.

دکتر متخصص خوب برای درمان بواسیر یا هموروئید

دکتر بواسیر همان پزشک متخصص گوارش است، البته در این مورد پزشک جراح نیز می تواند به درمان کمک نماید. از آنجایی که هموروئید به طور مستقیم با روده  و سیستم گوارشی فرد در ارتباط است، می توان آن را به نوعی بیماری گوارشی تلقی نمود از همین روی متخصص بواسیر و هموروئید را می توان دکتر متخصص گوارش معرفی نمود.

البته دکتر جراح عمومی که سابقه کافی در زمینه جراحی و لیزر بواسیر را داشته باشد هم می تواند به عنوان دکتر هموروئید، بیماری شما را درمان کند.

چگونه پزشک یا دکتر بواسیر را انتخاب کنیم؟

مهم ترین نکته در انتخاب پزشک علاوه بر تخصص، تجربه تشخیص دقیق و همچنین درمان های موفق است که نقش مهمی در درمان بیماری دارد.

پزشک باید توانایی کافی در تشخیص نوع هموروئید شما و همچنین انتخاب بهترین روش درمان را داشته باشد و اطلاعات کافی درباره نحوه درمان، دوران نقاهت و عوارض احتمالی را به بیمار ارائه دهد.

با کلینیک دکتر بیژن عابدیان تماس بگیرید

اگر قصد دارید درمان بواسیر را تحت نظر دکتر متخصص انجام دهید، با کلینیک ما تماس بگیرید.

دکتر هموروئید در تهران

اگر به دنبال بهترین دکتر هموروئید در تهران هستید، می توانید کلینیک دکتر بیژن عابدیان را انتخاب کنید. دکتر عابدیان با سابقه ای نزدیک به بیست سال به عنوان متخصص بواسیر و یکی از پزشکان خبره در زمینه عمل لیزر هموروئید و سایر بیماری های نشیمنگاهی شناخته می شود.

به علاوه این مرکز مجهز به دستگاه های پیشرفته بوده و درمان هموروئید با لیزر توسط پزشک متخصص انجام می گیرد. استفاده از دستگاه لیزر در این کلینیک موجب شده بیماری در کمترین زمان ممکن، بدون درد یا خونریزی درمان شود.

این روش درمان در صورتی که توسط پزشک متخصص صورت گیرد نتیجه ای قطعی داشته و می تواند به طور کلی بیماری را ریشه کن نماید.

دیدگاه بگذارید

Please Login to comment
avatar
  Subscribe  
Notify of