درمان بواسیر (هموروئید) با لیزر در یک جلسه بدون بستری، درد و خونریزی

درمان بیماری های نشیمنگاه با لیزر

بواسیر یا هموروئید یک بیماری نشیمنگاهی است که هموروئید نام علمی آن است که عموم مردم آن را تحت عنوان بواسیر می شناسند و این بیماری یکی از شایع ترین بیماری هایی است که هم باعث ناراحتی و اذیت می شود و هم از بیان آن خجالت می کشیم. جدا از شمار مراجعین به کلینیک ما، شواهدی وجود دارد که می گوید بسیاری از افراد به چنین مشکلی دچار هستند و از آن رنج می برند ولی همچنان ساکتند. فست فودها، کم تحرکی ، استرس، زندگی ماشینی و زیاد نشستن در طول روز از عمده علل ایجاد چنین وضعیتی شناخته شده است. این ها جزئی از سبک زندگی ما هستند پس کاملا واضح است که بسیاری از ما لااقل یک بار هم شده با چنین مشکلی روبرو شده باشیم و همیشه هم آن را به حال خود رها کرده ایم.

آیا من هم بیماری بواسیر (هموروئید) دارم؟

بسیاری از مراجعین به کلینیک ما بر این باور بوده اند که این بیماری فقط مختص افراد مسن است و هرگز چنین چیزی برای آنها رخ نخواهد داد. شاید اگر کمی این بیماری را بهتر بشناسیم، متوجه می شوید که حتی کودکان ۳ ساله هم به راحتی می توانند به آن مبتلا شوند.

در اطراف مقعد ما بافت های مختلفی وجود دارد. یکی از مهم ترین این بافت ها، رگ های خونی هستند که وظیفه ی خون رسانی را به عهده دارند. به علت وظیفه ی اصلی مقعد که دفع مواد زائد بدن است، این رگ ها انعطاف پذیری بیشتری دارند تا در حین اجابت مزاج و هنگام دفع، آسیب کمتری ببینند اما برخی شرایط مانند یبوست یا زایمان طبیعی سخت باعث می شود که فشار بسیار زیادی به رگ های این قسمت وارد شود و در نتیجه وضعیت خونرسانی آنها دچار اختلال گردد. گاهی خون در رگ ها جمع می شود و دیگر قابلیت بازگشت ندارد و گاهی هم کشیدگی و یا پارگی رگ ها رخ می دهد. در نتیجه بیماری هموروئید به وجود می آید.

پس متوجه شدید که این بیماری نه به سن و سال ربطی دارد و نه به شرایط اقتصادی و اجتماعی افراد. زن و مرد هم ندارد.

برای علائم و نشانه های بواسیر (هموروئید) چه چیزهایی را در نظر بگیرم؟

بیماری بواسیر درجات و انواع مختلفی دارد و بسته به اینکه رگ ها تا چه حدی آسیب دیده اند، طبیعی است علایم و نشانه ها باهم فرق داشته باشند. گاهی خفیف است و گاهی بسیار شدید.گاهی رگ های داخلی مقعد آسیب می بیند گاهی رگ های خارجی.

 • خونریزی از مقعد به دنبال دفع مدفوع که گاهی درد هم ندارد.
 • درد در ناحیه ی مقعد
 • احساس سوزش و خارش در ناحیه ی مقعد
 • احساس دفع ناکامل مدفوع پس از هر بار اجابت مزاج
 • بیرون زدگی های گوشتی شکل و برجسته در اطراف کانال مقعد
 • خروج ترشحات لزج و بی رنگ به دنبال دفع مدفوع

البته صرف وجود هریکی از این علایم نمی توان به قطعیت گفت بواسیر به سراغ شما آمده شاید به شقاق دچار شده اید. به همین دلیل بهتر است تشخیص این مساله را به ما واگذار نمایید.

می دانیم معاینه ی مقعد برای هیچ کسی خوشایند نیست اما ما در کلینیک دکتر بیژن عابدیان. یک هدف داریم و آن درمان قطعی و البته سریع مشکل شماست. آن هم در فضایی کاملا آرام و البته امن. سلامتی شما از هر چیزی مهم تر است پس خجالت را کنار بگذارید.

درمان بواسیر (هموروئید) با لیزر

درمان های خانگی بواسیر (هموروئید) چقدر موثرند؟

اگر به دنبال روش های درمان خانگی بواسیر هستید باید بگوییم روش های درمان خانگی مانند نوشیدن آب زیاد، مصرف فیبر و نشستن در آب گرم شاید در ظاهر موثر به نظر برسند اما ۲ مساله وجود دارد:

۱- اگر بواسیر شما دارای علایم شدیدتری باشد قطعا چنین روش هایی بی تاثیرند.

۲- چنین روش هایی نمی توانند به ترمیم رگ های آسیب دیده ی مقعد شما کمکی کنند. پس علت اصلی مشکل همچنان سرجای خود قرار دارد.

پس عملا این روش ها، درمان حساب نمی شوند. درمان بواسیر یعنی ترمیم رگ های آسیب دیده ی مقعد.

درمان قطعی بواسیر (هموروئید) من چگونه است؟

اول اینکه کابوس تیغ و قیچی عمل بواسیر یا هموروئید را فراموش کنید. روش های نوین و بسیار پیشرفته ای در علم پزشکی به وجود آمده است که مقوله ی درمان بسیاری از بیماری ها را به طور کل دگرگون کرده است. در کلینیک ما نه خبری از بستری است و نه خبری از بیهوشی عمومی و عوارض آن. زمان هم قطعا با اهمیت است شما باید در سریع ترین زمان ممکن دوره ی درمان نقاهت خود را بگذرانید.

مدرن ترین روشی که امروزه در دنیا برای درمان قطعی انواع بواسیر کاربرد دارد تکولوژی لیزردرمانی است. شاید بپرسید برای انجام چنین کاری بهترین پزشک کیست و به کجا باید مراجعه کرد؟ کلینیک دکتر بیژن عابدیان یکی از مجهزترین و پیشرفته ترین کلینیک های تخصصی تشخیص و درمان انواع بیماری های مقعدی در تهران است با تیمی از بهترین پرسنل مجرب و پرشک متخصص در این زمینه به شمار می آید. اما چرا بهترین:

مزایای درمان بواسیر یا هموروئید با لیزر

 • بدون درد
 • بدون خونریزی
 • بدون بخیه و پانسمان
 • بدون بیهوشی
 • بدون بستری
 • بدون عوارض ناشی از عمل بواسیر از جمله بی اختیاری در دفع مدفوع
 • بدون بازگشت مجدد بواسیر
 • با هزینه ای کمتر از عمل جراحی در بیمارستان

مشکل شما را در کمتر از ۱ ساعت و کاملا سرپایی درمان کنیم و شما به خانه یا محل کار خود بازگردید.

اگر بواسیر شما از درجه ی ۱ یا ۲ باشد لیزر درمانی قطعا بهترین گزینه است. بواسیر درجه ۱ فقط با خونریزی همراه است و بواسیر درجه ۲ علاوه بر خونریزی، مختصری درد و بیرون زدگی هم دارد. این ها خفیف ترین درجات بواسیر می باشند و با اشعه درمانی به وسیله ی لیزر کاملا برطرف خواهند شد. اگر هم درجه ی بواسیر شما ۳ یا ۴ باشد یعنی انواع شدید تر آن ، باز هم می توان به وسیله ی جراحی با  لیزر مشکل را برای همیشه حل کرد.

اگر سوالات بیشتری دارید یا می خواهید وقت ویزیت و مشاوره بگیرید با کلینیک ما در تماس باشید. همکاران مجموعه ی ما صمیمانه پاسخگوی شما هستند.